15:00 - 16:00 |
Benjamins/JO8 training |
|
V1 |
Ole Bakker, Mees Hillenga, Jilles Elink Schuurman, Joep Vriesendorp |
15:00 - 16:00 |
Benjamins/Meisjes onder 8 training |
|
V1 |
Ole Bakker, Mees Hillenga, Jilles Elink Schuurman, Joep Vriesendorp |
15:00 - 16:00 |
Jongens onder 8-1 (F1) |
|
V3 |
Benjamin Estourgie, Ewout Elink Schuurman, Stijn van Beers |
15:00 - 16:00 |
Jongens onder 8-2 (F2) |
|
V3 |
Benjamin Estourgie, Ewout Elink Schuurman, Stijn van Beers |
15:00 - 16:00 |
Meisjes onder 8-1 (F1) |
|
V3 |
Benjamin Estourgie, Ewout Elink Schuurman, Stijn van Beers |
15:00 - 16:00 |
Meisjes onder 8-2 (F2) |
|
V3 |
Benjamin Estourgie, Ewout Elink Schuurman, Stijn van Beers |
15:00 - 16:00 |
Meisjes onder 8-3 (F3) |
|
V3 |
Benjamin Estourgie, Ewout Elink Schuurman, Stijn van Beers |
16:00 - 17:00 |
Jongens onder 9-1 (6E1) |
Hans Oostindie Bjorn Van Der Dussen |
V1 |
Daey, Mayra |
16:00 - 17:00 |
Jongens onder 9-2 (6E2) |
Bjorn Van Der Dussen Hans Oostindie |
V1 |
|
16:00 - 17:00 |
Meisjes onder 9-1 (6E1) |
Hans Oostindie Bjorn Van Der Dussen |
V1 |
Daey, Mayra |
16:00 - 17:00 |
Meisjes onder 9-2 (6E2) |
Hans Oostindie Bjorn Van Der Dussen |
V1 |
Daey, Mayra |
16:30 - 17:15 |
Keepers Block 1 |
Martijn Goedhart |
V3 - AB |
|
16:45 - 18:00 |
Meisjes onder 12-3 (D) |
Linde Celik Sara Dionisio Pires Ronesca Plug |
V3 - CD |
|
17:00 - 18:00 |
Jongens onder 10-1 (8E1) |
Hans Oostindie Bjorn Van Der Dussen |
V1 |
Lauren Celik, Saar Verhoeven, Mila van Asch van Wijk |
17:00 - 18:00 |
Meisjes onder 10-1 (8E1) |
Bjorn Van Der Dussen Hans Oostindie |
V1 |
Lauren Celik, Saar Verhoeven, Mila van Asch van Wijk |
17:00 - 18:00 |
Meisjes onder 10-2 (8E2) |
Bjorn Van Der Dussen Hans Oostindie |
V1 |
Lauren Celik, Saar Verhoeven, Mila van Asch van Wijk |
17:15 - 18:00 |
Keepers Block 2 |
Martijn Goedhart Martijn Goedhart |
V3 - AB |
|
18:00 - 19:30 |
Jongens onder 18-1 (A) |
Ronesca Plug Blake Cuckow |
V1 - BCD |
|
18:00 - 18:45 |
Keepers Block 3 |
Martijn Goedhart Martijn Goedhart |
V3 - A |
|
18:45 - 19:30 |
Keepers Block 4 |
Martijn Goedhart |
V3 - A |
|
19:30 - 20:45 |
D2 |
Ronesca Plug |
V3 - AB |
|
19:30 - 20:45 |
D30-1 (DA) |
Ronesca Plug |
V3 - CD |
|
19:30 - 20:45 |
H2 |
Johan Peper |
V1 - AB |
|
20:45 - 22:00 |
D30-2 (DB) |
Ronesca Plug |
V3 - CD |
|
20:45 - 22:00 |
DC |
Ronesca Plug |
V2 |
|
20:45 - 22:00 |
H30-1 (HA) |
Johan Peper |
V1 - AB |
|
20:45 - 22:00 |
H45-1 (HB) |
|
V3 - AB |
|
20:45 - 22:00 |
H45-2 (HC) |
Johan Peper |
V1 - CD |
|