headerfoto headerfoto
 

Commissies/vrijwilligers

..Categorieleiders
Sjoerd Hinderink Categorieleider Jongens ABC
Frank Dirken Categorieleider Jongens D
Wibo Elink Schuurman Categorieleider Jongens E
Freek Zoetelief Categorieleider Jongens F
Charlotte Dorrepaal Categorieleider Meisjes AB
Philip van Aerssen Categorieleider Meisjes C
Wikke Repko Categorieleider Meisjes D
Kiki Meijerink Categorieleider Meisjes 8E
Jikke Beek Categorieleider Meisjes 6E
Freek Zoetelief Categorieleider Meisjes F
Stefanie Hamers Categorieleider Funkey
Maarten Dekker Categorieleider Benjamins
.Bestuur
Marc Estourgie Voorzitter
Marieke Hamers Secretaris
Eric Scheijgrond Penningmeester
Jup van 't Veld* Bestuurslid Accommodatie
Jop Ringeling Bestuurslid Technische Commissie
Luc van Lonkhuijzen Bestuurslid Technische Commissie
Accommodatie
Jup van 't Veld* Voorzitter
Bart Zeldenrijk Lid
Maarten Thier Lid
Richard Tinus Lid
Ruud van Kessel Coördinator oud papier
Frouke Horstmann Coördinator oud papier
Activiteitencommissie
Linda Straver-de Back Lid
Barcommissie
Marieke Gefferie Voorzitter
Carolien Beelaard Inkoop
Melanie te Pas Barcoördinator
Eda Manavoglu Lid
Petra Stigter Lid
Nicolette Sijpkens Lid
Kim Gombert Lid
Anne Marie Dijkstra Lid
Communicatiecommissie
Jan Jelle Bouma Lid
Greg Tee Lid
Michelle Dekkers Lid
Ilse Straver Lid
Martijn Noordermeer Webmaster
Marieke Hamers Voorzitter
Financiele commissie
Martijn van der Pas Lid
Ronald Bakker Lid
Susan Mahabiersing Lid
Jeugdbestuur
Okker Hillen Lid
Ledenadministratie
Esther Slotema (Koekenbier) Ledenadministratie
Sponsorcommissie
Rogier Visser Lid
Erwin vd Wal Lid
Tristan Lapoutre Lid
Hanneke Ouwehand - Veeger Lid
Sportiviteit & Respect
Heleen Koldewee Lid
Petra Stigter Lid
Maartje Iacono Lid
Josien Van Asch Van Wijck Lid
Kim van den Bos Lid
Technische Commissie
Hans Oostindie Technisch manager E&F
Leo Westenberg Technisch manager
Technische Commissie - Arbitrage
Patrick Fruneaux Scheidsrechtercommissaris
Edwin Denekamp Scheidsrechtercommissaris
Technische Commissie - Materialen
Bas Koekenbier Lid
Ernst van Veldhuyzen Keepers- en Veldmaterialen
Saskia Tinholt Lid
Marry Jansen-Kin Lid
Paulien van Wieringen Lid
Arjan van Es Lid
Technische Commissie - Trainingen
Ivo Sweep Coordinator Trainingen
Technische Commissie - Wedstrijdsecretariaat
Yvonne Steens Wedstrijdsecretariaat senioren
Frederik Hemmink wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Mettiene Bosman wedstrijdsecretariaat Jeugd
Technische Commissie - Zaalhockey
Edwin Denekamp Coördinator Zaalhockey
Floris Stigter Coördinator Zaalhockey
Tuchtcommissie
Arjen Fanoy* Voorzitter
Monique Stranders Lid
Chris Zeevenhooven Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Jan van Overeem Vertrouwenscontactpersoon
Liesbeth Lycklama a Nyeholt Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligerscommissie
Petra Borsboom* Lid
Myrthe Bon-Albers* Lid
Esther te Voortwis Lid
Marieke Rood-van der Klip Lid
Margje Scheijgrond Lid

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849