headerfoto headerfoto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 M6E1 V2 - AB
15:45 - 16:45 M6E2 V2 - AB
15:45 - 16:45 M6E3 V2 - AB
15:45 - 16:45 M8E1 V1 - AB
15:45 - 16:45 M8E2 V1 - AB
15:45 - 16:45 M8Etr V1 - AB
16:45 - 17:45 J6E1 V2 - AB
16:45 - 18:15 JC1 Pim Oosterwaal
Wessel Bouma
V3 - AB
16:45 - 17:45 JE - niet spelend V2 - AB
16:45 - 18:15 MC1 Luke Heijsteeg V1 - AB
17:00 - 18:15 JC2 V3 - CD
17:00 - 18:15 MC2 Sven van Oldenmark V1 - CD
17:45 - 18:45 J8E1 V2 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Stijn Gorter
Thijs van Dijkman
V1 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Pim Oosterwaal V1 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Marijn Zeldenrijk V3 - AB
18:15 - 19:30 MD2 Luke Heijsteeg V3 - CD
19:30 - 20:45 JA2 V1 - CD
19:30 - 21:00 JB1 Mels Mandema
Pim Oosterwaal
V1 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Marijn Zeldenrijk V3 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Luke Heijsteeg V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 MC4 Moos van der Weg
Stijn Heij
V3 - AB
17:15 - 18:30 JB2 V1 - AB
17:15 - 18:30 JB3 Job Divendal V1 - CD
18:15 - 19:45 JA1 Floris Stigter
Max Brinkhof
V3 - AB
18:15 - 19:45 MA1 Niels Denekamp V3 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Mike Alderen V1 - CD
18:30 - 19:45 MB3 V2 - AB
18:30 - 19:45 MC3 Emma Eisma V1 - AB
20:00 - 22:00 D1 Leo Westenberg V1
20:00 - 22:00 H1 Benjamin Bos *
Floris Stigter
V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JF1 V3 - B
15:00 - 16:00 JF2 V3 - B
15:00 - 16:00 JFtr/Benjamins V1
15:00 - 16:00 MF1 V3 - CD
15:00 - 16:00 MF2 V3 - CD
15:00 - 16:00 MF3 V3 - CD
15:00 - 16:00 MF4 V3 - B
15:00 - 16:00 MFtr/Benjamins V1
15:15 - 16:00 Wisselkeepers J/M 6E Trainingsgroep V3 - A
16:00 - 16:45 Keepers Trainingsgroep V3 - A
16:00 - 16:45 Wisselkeepers J/M 8E Trainingsgroep V3 - B
16:00 - 17:00 J6E1 V1 - A
16:00 - 17:00 JE - niet spelend V1 - A
16:00 - 17:00 M6E1 V1 - BC
16:00 - 17:00 M6E2 V1 - BC
16:00 - 17:00 M6E3 V1 - BC
16:45 - 17:30 Keepers Trainingsgroep V3 - A
16:45 - 17:45 Wisselkeepers Trainingsgroep V3 - B
17:00 - 18:00 J8E1 V1
17:00 - 18:00 M8E1 V1
17:00 - 18:00 M8E2 V1
17:00 - 18:00 M8Etr V1
17:00 - 18:00 MD2 Josephine Zernitz
Liv Bon
Sophie Tinholt
V3 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Charlotte Wolthuis
Pim Oosterwaal
V2 - AB
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V3 - A
17:45 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V3 - B
18:00 - 19:00 JD3 Nicolaas Estourgie
Owen Gefferie
V1 - CD
18:00 - 19:15 MD1 Marijn Zeldenrijk V1 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V3 - A
18:30 - 19:45 D2 V3 - CD Luke
19:15 - 20:30 DB V3 - B Pim (eerste 30 min)
19:15 - 20:30 H2 V1 - AB Luke (oneven weken)
19:15 - 20:30 H3 V1 - CD Luke (even weken)
19:45 - 21:00 DC V2 - CD Pim (eerste 30 min)
20:30 - 21:45 DA V3 - CD Luke (oneven weken)
20:30 - 21:45 HA V1 - AB Pim (oneven weken)
20:30 - 21:45 HB V1 - CD Pim (oneven weken)
20:30 - 21:45 HC V3 - AB Luke (even weken)
20:30 - 21:45 Trimhockeyers V2 - AB Pim (even weken)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 G.I. Trainingsgroep V1
17:00 - 18:30 JC1 Alexander Haanen
Pim Oosterwaal
V1 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Luke Heijsteeg V3 - CD
17:15 - 18:29 JC2 V2 - AB
17:15 - 18:30 JD1 Stijn Gorter
Thijs van Dijkman
V1 - CD
17:15 - 18:30 MC2 Sven van Oldenmark V2 - CD
17:15 - 18:30 MC3 Lieve Celik
Lotte Knoop
V3 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Floris Stigter
Max Brinkhof
V1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Mels Mandema
Pim Oosterwaal
V3 - AB
18:30 - 19:45 JB2 Luke Heijsteeg V2 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Niels Denekamp V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Mike Alderen V3 - CD
18:30 - 19:45 MB2 Karlijn Anemaat V2 - AB
20:00 - 22:00 D1 Leo Westenberg V3
20:00 - 22:00 H1 Benjamin Bos *
Floris Stigter
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD2 V1
15:45 - 16:45 JD3 V1
16:45 - 18:00 MC4 Sal Renders V1 - CD
16:45 - 17:45 MD3 Merle Kersten
Sophie van Daelen
V1 - AB
18:00 - 19:15 JA2 V1
18:00 - 19:15 JB3 V1
18:00 - 19:15 MA2 V1
18:00 - 19:15 MB3 V1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Funkey Hockey V1

Contact

Adres
Ruwelspad 3,
1391JA Abcoude
0294-284070

Postadres
Postbus 107,
1390AC Abcoude

Bank gegevens
Bankrekening :
NL19ABNA0587009977 Contributierekening :
NL98ABNA0587037849